Projekt WCB

 

 

GŁÓWNA GALA ODBĘDZIE SIĘ 09.06.2019 W JURAPARK UL. BAŁTÓW 8A 27-423 BAŁTÓW WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Chętni, którzy w danym mieście zgłoszą się do udziału w projekcie WCB, będą uczestniczyć w przygotowaniach do turnieju w klubie bokserskim którego adres i logo jest podane na stronie. Przez okres, w którym będą trwały przygotowania, od ich początku do zakończenia odbędzie się 30 jednostek treningowych. Podczas nich uczestnicy będą brali udział w treningach bokserskich mających na celu jak najlepsze przygotowanie ich do walki.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w projekcie, ale nie chcą wykupować pakietu startowego, mają taka możliwość, ale w tym momencie uczestniczą tylko w turnieju. Każdy uczestnik otrzyma odzież sportową do walki, spodenki, rękawice oraz koszulkę. Uczestnicy, którzy wykupią pakiet startowy po około 10 dniach od rozpoczęcia treningów otrzymają  rękawice, taśmy oraz szczękę. Po około 20 dniach osoby biorące udział w treningach otrzymają odżywki. 


TRENINGI PERSONALNE

Istnieje możliwość wykupienia treningów personalnych z Rafałem Jackiewiczem,  także dla osób nie uczestniczących w przygotowaniach do gali, w miastach i klubach w których organizowane są treningi w ramach projektu WCB. Koszt jednego treningu to 200 zł bez względu na ilość osób. Terminy oraz miasta, w których mogą odbyć się zajęcia ustalane będą indywidualnie. W sprawie najbliższych terminów prosimy o kontakt z nami za pomoca naszego formularza kontaktowego. 


Osoby, które zgłoszą się do projektu WCB, będą zobowiązane podpisać oświadczenie, które mówi, że są zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania dyscypliny sportowej, jaka jest boks, oraz że biorą na siebie ryzyko i ponoszą pełna odpowiedzialność za siebie, a także, że nie będą wnosili żadnych roszczeń co do organizacji ww. przedsięwzięcia.

Są dwie opcje dotyczące głównej gali:
1. Jeżeli liczba uczestników pozwoli na to, aby w ciągu jednego dnia wyłonić zwycięzców w danej kategorii wagowej oraz w  kategoriach innych uczestników biorących udział w turnieju, zakończy się tego samego dnia.
2. Jeżeli liczba uczestników nie pozwoli na zakończenie turnieju w ciągu jednego dnia w tym momencie główna gala, na której odbędą się tylko walki finałowe, odbędzie się kilka dni później. W turnieju biorą udział mężczyźni i kobiety, walczą o pas CHAMPION WCB. Uczestnicy bioracy udzial w kategori WHITE COLLAR BOXING walczyć bedą w rekawicach 16 oz. Jeżeli wysyłasz zgłoszenie, to znaczy, że akceptujesz warunki i regulamin udziału w projekcie WHITE COLLAR BOXING.