Projekt WCB

White collar boxing Warszawa

Głowna gala odbędzie się w restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott w Warszawie dnia 17.06.2017

Chętni, którzy w danym mieście zgłoszą się do udziału w projekcie WCB, będą uczestniczyć w przygotowaniach do turnieju w klubie bokserskim którego adres i logo jest podane na stronie. Przez okres, w którym będą trwały przygotowania, od ich początku do zakończenia odbędzie się 30 jednostek treningowych. Podczas nich uczestnicy będą brali udział w treningach bokserskich mających na celu jak najlepsze przygotowanie ich do walki. Jeżeli w klubie będzie więcej niż jedna osoba w danej kat. wagowej, po tym okresie zostanie zorganizowany wewnętrzny turniej. Wyłoni on jedną osobę w każdej z trzech kategorii wagowych. Zwycięzca weźmie udział w turnieju finałowym. Z jednego miasta i jednej kat. wagowej może przejść dalej jeden uczestnik.

Po zakończeniu wewnętrznych walk w danych miastach i wyłonienieniu przedstawicieli w swoich kat. wagowych będzie zorganizowany główny turniej w mieście, które będzie podane w najbliższym czasie. Aktualnie jest to Warszawa, co jednak może ulec zmianie. Chętni, którzy chcą wziąć udział w projekcie, ale nie chcą wykupować pakietu startowego, mają taka możliwość, ale w tym momencie uczestniczą tylko w turnieju, który będzie organizowany po 10 tygodniach przygotowań. Każdy uczestnik otrzyma odzież sportową do walki, spodenki oraz koszulkę. Uczestnicy, którzy wykupią pakiet startowy po około 14 dniach od rozpoczęcia treningów otrzymają  rękawice, taśmy oraz szczękę. Po około 30 dniach osoby biorące udział w treningach otrzymają odżywki. 


TRENINGI PERSONALNE

Istnieje możliwość wykupienia treningów personalnych z Rafałem Jackiewiczem,  także dla osób nie uczestniczących w przygotowaniach do gali, w miastach i klubach w których organizowane są treningi w ramach projektu WCB. Koszt jednego treningu to 200 zł bez względu na ilość osób. Terminy oraz miasta, w których mogą odbyć się zajęcia ustalane będą indywidualnie. W sprawie najbliższych terminów prosimy o kontakt z nami za pomoca naszego formularza kontaktowego. 


Osoby, które zgłoszą się do projektu WCB, będą zobowiązane podpisać oświadczenie, które mówi, że są zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania dyscypliny sportowej, jaka jest boks, oraz że biorą na siebie ryzyko i ponoszą pełna odpowiedzialność za siebie, a także, że nie będą wnosili żadnych roszczeń co do organizacji ww. przedsięwzięcia.

Są dwie opcje dotyczące głównej gali:
1. Jeżeli liczba uczestników pozwoli na to, aby w ciągu jednego dnia wyłonić zwycięzców w danej kategorii wagowej oraz w  kategoriach innych uczestników biorących udział w turnieju, zakończy się tego samego dnia.
2. Jeżeli liczba uczestników nie pozwoli na zakończenie turnieju w ciągu jednego dnia w tym momencie główna gala, na której odbędą się tylko walki finałowe, odbędzie się kilka dni później. W turnieju biorą udział mężczyźni i kobiety, walczą o pas CHAMPION WCB, a w kategorii FIGHTER uczestnicy walczą o możliwość walki jako debiutant na gali boksu zawodowego grupy SFERIS KNOCKOUT PROMOTION. Uczestnicy bioracy udzial w kategori WHITE COLLAR BOXING walczyć bedą w rekawicach o rozmiarze 16 oz, a w kategorii FIGHTER w rękawicach o rozmiarze 12 oz. Jeżeli wysyłasz zgłoszenie, to znaczy, że akceptujesz warunki i regulamin udziału w projekcie WHITE COLLAR BOXING.